Jesteś zainteresowany zakupem?

Skontaktuj się z nami:

O nas

GJ Machinery Sp. z o.o. powstała w 2013 roku, tworzą ją specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży  przetwórstwa i recyklingu tworzyw sztucznych. Posiadamy szeroką ofertę maszyn i części zamiennych oraz świadczymy usługi inżynieryjne, projektowe i doradcze. Do naszych Klientów należą renomowani przedsiębiorcy z Unii Europejskiej.

 

Nasze maszyny i części zamienne wyróżnia wysoka jakość wykonania i trwałość. Zespół inżynierów i technologów GJ Machinery doradza naszym Klientom w doborze najlepszych rozwiązań  technologicznych dla poprawy wydajności i stabilności produkcji. Cenimy czas i pieniądze naszych Klientów, dlatego dbamy o wysoką kulturę pracy i najwyższe standardy jakości.

 

Naszym celem jest osiągnięcie pozycji wiodącego dostawcy maszyn i części zamiennych dla branży przetwórstwa i recyklingu tworzyw sztucznych na rynku krajowym oraz stałe poszerzanie naszej oferty na rynki europejskie. Jesteśmy przekonani, że profesjonalizm, determinacja i konsekwencja w działaniu pozwolą nam osiągnąć ten cel w najbliższych latach.
 

 

Zapraszamy do współpracy.

Jesteś zainteresowany?
Kontakt